9 000 студенти прославят Христос на съживително събрание в САЩ
![]()
Хиляди студенти приеха Исус Христос през последните няколко дни, когато масови събрания за споделяне на Евангелието дадоха началото на учебната година в Оклахома и Охайо.
Това са само последните признаци на духовно пробуждане, при които студентите призовават Бога в поклонение и хваление, търсейки спасение и прошка.
Във вторник вечерта приблизително 9000 студенти се събраха, за да търсят Бога заедно в баскетболната арена на Университета на Оклахома, Център „Лойд Нобъл“.
Събитието беше организирано от националното движение UniteUS, което е свидетел на стотици кръщения и хиляди посвещения на Христос, откакто започна преди две години в Университета Асбъри.
Предстоящите събития на UniteUS ще се проведат в Южна Флорида на 25 септември, Университета на Тенеси на 30 септември, Университета Гранд Каньон на 21 октомври, Синсинати на 5 ноември, Щатския университет на Северна Каролина на 11 ноември и Клемсън на 18 ноември.
CBN NEWS
Вашият коментар